Podkłady i woski kremowe

Podkłady

Stain Blocker Sealer

Adhesion Promoter

     

Woski kremowe

6

Neutral

6

White

6

Red Warm

6

Amber

6

Black

Podkłady i woski kremowe

KREMOWY WOSK
Nakładając kremowe woski uzyskujemy zaskakujące efekty. Mają jeszcze bardziej kremową konsystencję aniżeli farby i dają piękne, jedwabiste wykończenie. Są produktem na bazie wody, co znacznie ułatwia ich stosowanie. Bezbarwny wosk jest idealny do zabezpieczania powierzchni poprzez nałożenie i polerowanie kilku warstw, do przecierania wosków barwionych i do techniki „shabby”. Wosk biały przeznaczony jest głównie do techniki „pickling”, a woski kolorowe do efektu postarzenia i przecierek w zagłębieniach. Efekt przecierek uzyskuje się nakładając wosk bezbarwny na wosk barwiony i przecierając, w celu rozjaśniania i przetarcia wybranych miejsc.

PODKŁAD ZWIĄZUJĄCY
Podkład związujący opracowano jako preparat wstępny, który dodatkowo zwiększa przyczepność i trwałość farb kredowych Ambiente Chalky. Polecany do stosowania przy powierzchniach „trudnych”, śliskich, takich jak: laminat, sklejka, istniejąca warstwa farby, szkło, blacha, cynk lub przy powierzchniach użytkowych.

IMPREGNAT-BLOCKER
Profesjonalny preparat podkładowy do stosowania pod farby kredowe Ambiente Renesans. Zabezpiecza farbę przed plamami mogącymi powstać na farbie od istniejących wysięków. Izoluje brudzące bejce lub inne preparaty, którymi został pokryty wcześniej stary mebel.

MASA PODKŁADOWA PĘKAJĄCA
Masa do tworzenia spękań pomiędzy warstwami farby kredowej Chalky Ambiente.

Videos