Zestaw kredek do rysowania

 

Komplet 12 kredek soft "Natural" w metalowej kasecie

Komplet 24 kredek soft "Natural" w metalowej kasecie

Komplet 48 kredek soft "Natural" w metalowej kasecie

Komplet 24 kredek akwarelowych "Acquerello" w metalowej kasecie

Kredki „Natural”

Wykonane z drewna cedrowego wysokiej jakości kredki artystyczne firmy Renesans posiadają wiele zalet. Rdzeń (średnica 3,7 mm) wykonano na bazie najlepszych pigmentów, wysokiej jakości wosku i odrobiny oleju, będącego dobrym spoiwem. Dzięki niemu kredki są miękkie i nieco tłuste, co pozwala rozcierać je delikatnie nawet wiszerem. Optymalny skład kredek zapewnia miękkość i łatwość nakładania warstw. Nawet delikatne pociągnięcia pozostawią wyraziste linie, a wszystkie odcienie, zarówno zimne, jak i ciepłe, są intensywne i nasycone. Kredki cechuje duża odporność na światło, dzięki czemu rysunki wykonane nimi nie blakną z czasem. Drewno cedrowe zapewnia lekkość i trwałość przez co oprawki są wygodne w trzymaniu. W czasie strugania, ostrzenia i rysowania kredki nie łamią się. Dostępne w pięknych zestawach w metalowych pudełkach po 12 i 24 sztuki opatrzone rysunkami nawiązującymi do nazwy linii kredek ‘Natural’. W zestawie 48 kolorów w szczególności gamy brązów i błękitów uległy rozszerzeniu. Idealnie nadają się na prezent, a dzięki swoim właściwościom nie zniechęcą dzieci czy amatorów do rysowania, a obdarowana osoba będzie nimi zachwycona.

Kredki „Acquarelle”

Akwarelowe kredki w obsadce z drewna cedrowego Acquerelle Renesans posiadają wiele zalet. Rdzeń (średnica 3,7 mm) oparty jest o dobrej jakości pigmenty oraz spoiwo umożliwiające łatwe rozpuszczanie kredek wodą. Ich optymalny skład zapewnia miękkość i wygodę tworzenia rysunku, a jednocześnie wykonany szkic można szybko rozmyć i dobrze zabarwia on wodę, co daje ciekawe efekty wynikające z połączenia śladu kredki oraz typowej dla akwareli plamy. Odcienie są delikatne, a gama 24 kolorów umożliwia wybór zarówno zimnych, jak i ciepłych barw. Warto próbować pracować nimi z odrobiną wody. Drewno cedrowe nadaje lekkości i trwałości, dzięki czemu oprawki są wygodne w trzymaniu. W czasie strugania, ostrzenia i rysowania kredki nie łamią się. Dostępne w pięknych zestawach w metalowych pudełkach w gamie 24 kolorów, opatrzonych rysunkiem nawiązującym do idei wody i koloru. Idealnie nadają się na prezent, dzięki swoim właściwościom zainspirują każdego do rysowania i radosnego tworzenia, a obdarowana osoba będzie nimi zachwycona.

Zestaw kredek do rysowania

Twoją pasją jest rysowanie? Szukasz porządnych kredek akwarelowych, które nie będą się ciągle łamać, a jednocześnie będą miękkie, a przy tym wykonane z wysokojakościowych materiałów? Zestaw do rysowania złożony z 24 elementów z całą pewnością spełni Twoje wymagania. Jest to komplet kredek akwarelowych, które zostały wyprodukowane z drewna cedrowego, dzięki czemu są one bardzo lekkie i wygodne w użytkowaniu. Połączenie doskonałego pigmentu, wosku oraz niewielkiej ilości oleju umożliwia ich rozcieranie zarówno bez jak i z użyciem wody. Wybór aż 24 kolorów sprawia, że wykonanie rysunku z użyciem zimnych bądź ciepłych odcieni nie będzie żadnym problemem. Eleganckie, metalowe opakowanie z logo marki Renesans prezentuje się bardzo efektownie, dlatego zestaw kredek do rysowania to również ciekawa forma prezentu. Możesz wybrać jeden z trzech wariantów kasety — w zależności od ilości elementów zawartych w całych kompletach. Sprawdź, jak przyjemnie rysuje się dostępnymi w naszej ofercie kredkami!

Videos